Loading...

Sport

ROK SZKOLNY 2019/2020

02.10.2019r. 12 złotych medali , 2 srebrne i 6 brązowych przywieźli dzisiaj nasi uczniowe z Powiatowych Drużynowych Biegów Przełajowych w Skórczu

Drużyna dziewcząt młodszych (2007 i młodsze) w składzie: Julia Sulewska, Paulina Król, Nina Grzywacz, Maja Szramka, Antonina Kucharska, Zuzia Ciecholewska zajęła pierwsze miejsce ???
Drużyna dziewcząt starszych (2005-2006) w składzie: Daria Alaburda, Sandra Radomska, Marta Kosznik, Weronika Wycinka, Wiktoria Milewska, Klaudia Żurawska zajęła trzecie miejsce ???
Drużyna chłopców starszych (2005-2006) w składzie: Jakub Szramka, Michał Wicenbach, Adam Gołuński, Jakub Grabowski, Jakub Wiczanowski, Marek Sulewski zajęła pierwsze miejsce ???
Indywidualnie: Dominik Kosznicki i Jakub Szramka zdobyli srebrne medale ????

Przed złotymi medalistami pracowita zima, w kwietniu jako przedstawiciele powiatu starogardzkiego jedziemy na igrzyska wojewódzkie ?

23.09.2019r.

W Skarszewach przy Skarszewskim Centrum Sportu odbyły się Gminne Igrzyska w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Reprezentacja naszej szkoły liczyła 44 uczniów ??.
Chłopcy 2005-2006 r. - pierwsze miejsce
Wielkie gratulacje i powodzenia na igrzyskach powiatowych, które odbędą się 10 października

??

21.09.2019r.
Skarszewskie Centrum Sportu obchodziło swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji m.in. zorganizowano biegi z przeszkodami wokół hali SCS z udziałem uczniów gminnych szkół.

ROK SZKOLNY 2018/2019

Srebro dla naszych chłopców w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym!
Skład drużyny: Jakub Szramka, Adam Gołuński, Dominik Kosznicki, Kacper Kostka, Cezary Alaburda, Fabian Bielang.
Trener: Kryspin Karnat

13 maja na stadionie miejskim w Skarszewach odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w 4-boju Lekkoatletycznym. Nasza szkoła spisała się bardzo dobrze. Dziewczęta zajęły II miejsce, a chłopcy I miejsce. Chłopcy będą reprezentować naszą gminę na igrzyskach rejonowych!

Srebne medale dla naszych chłopców w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siakowej.
W pierwszym meczu przegraliśmy 0:2 z faworytem turnieju PSP 3 Starogard Gd. W dwóch kolejnych meczach wygraliśmy 2:1 z Pączewem i Zelgoszczą, co dało nam drugie miejsce w całym turnieju.
Gratulujemy.

Nasze zdolne uczennice zajęły dziś II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt. Gratulujemy!

7 listopada w  naszej szkole odbyły się zawody rejonowe w tenisa stołowego. Gościliśmy drużyny ze Skarszew, Szczodrowa i Kleszczewa. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy 3 gimnazjum Martyna Aszyk i Dominika Milewska. Zdobyły one 1 miejsce w kategorii dziewczęta starsze i jutro będą reprezentować szkołę na etapie powiatowym w Pączewie.
Gratulujemy i trzymamy kciuki.

Dnia 12 września 2018 roku w Święto Patrona szkoły Piotra Szturmowskiego

odbyły się w Pogódkach  X Wojewódzkie Biegi Przełajowe im. Pamięci Narodowej -

Martyrologii Mieszkańców Ziemi Skarszewskiej.

„W naszym niepowtarzalnym życiu każdy dzień jest historyczny.”

Impreza rozpoczęła się uroczystym Apelem Poległych na placu apelowym. Po apelu sportowcy przystąpili do rywalizacji sportowej w poszczególnych kategoriach wiekowych. W imprezie wzięło udział 430 dzieci i młodzieży oraz absolwentów naszej szkoły. W imprezie aktywnie brali udział rodzice.

W biegach „Skrzatów” oraz w biegach indywidualnych klas I – III udział wzięli tylko uczniowie naszego przedszkola oraz naszej szkoły. Wyników rywalizacji w tych kategoriach nie brano pod uwagę w punktacji generalnej szkół. W klasach IV – VI odbył się  bieg sztafetowy mieszany  8 * 800 metrów (4 chłopców + 4 dziewczęta) z każdej szkoły podstawowej.

W klasach VII i VIII szkoły podstawowej oraz gimnazjum odbyły się dwa biegi główne imprezy : dziewczęta bieg im. Legionistki Joanny Szczodrowskiej na 1500 m, chłopcy bieg im. Posła Piotra Szturmowskiego na 2000 m.